قوانین و مقررات

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس عصرتعادل پویا لازم است پیش از خرید محصول مرود نظر و تماشای فیلم و سریال مورد نظر خود توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه فرمایید.عصرتعادل پویا سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه که در آینده قابل تغییر است در اختیار شما می گذارد و استفاده ی شما به معنی پذیرش آن می باشد.

تمامی محتواهای ارایه شده در عصرتعادل پویا در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

برای دسترسی به لینک دانلود کابر باید اقدام به خرید فایل مورد نظر با کیفیت مورد نظر خود نماید.

عصرتعادل پویا در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیر متعارف برای دسترسی به فایل، خرید و ورود، این حق را دارد که این اقدامات غیرمجاز را متوقف و در ادامه دسترسی کاربر را لغو کند.

اعمال غیر قانونی و مغایر با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران به هر نحو ممکن ممنوع است.

استفاده از سرویس عصرتعادل پویا هیچگونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت فیلم ها، سریال ها و به طور کلی هر محتوای ارائه شده و انتشار یا پخش عمومی آنها از طرق دیگر ایجاد نمی کند. مسلم است با پرداخت مبلغ، شما می توانید خدمات خریداری شده را مشاهده کنید و به هر تعداد بار که مورد نیاز دارید دانلود نمایید، اما مالک این محتوا نخواهید شد و اجازه بازنشر آن را ندارید و در صورت مشاهده از طریق مجاری قانونی نسبت به حذف فایل مورد نظر اقدام خواهد شد.

عصرتعادل پویا هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری یا هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از این سرویس متوجه کامپیوتر یا تلفن هوشمند یا … کاربر یا دیگران شود ندارد.

عصرتعادل پویا این حق را دارد که در صورت نیاز تغییراتی در قوانین ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت های سرویس یا همه سرویس بطور موقت یا دائمی شود.

هر کاربر در عصرتعادل پویا حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات توسط عصرتعادل پویا در اختیار کاربران قرار می گیرد، ممنوع است. همچنین کاربران عصرتعادل پویا حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند

محتواهای موجود توسط یک تهیه‌کننده یا شرکت تولیدی فیلم تهیه شده است. عصرتعادل پویا تنها یک بستر دانلود این محتواها بوده و نقشی در تولید آنها نداشته، از اینرو مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده ندارد.

این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند.

در رابطه با انتشار رایگان محصولات:

تا یک سال حبس و جزای نقدی ۵میلیون تومان برای انتشار رایگان فیلم های موسسه ی سوره:

مطابق با قسمت ۴ بند ز ) محتوا مجرمانه مربوط به امور سمعی و بصری و مالکیت معنوی از فهرست مصادیق محتوای مجرمانه که اشاره به “”تشویق و ترغیب به نقض حقوق مالکیت معنوی ( ماده ۱ قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزار های رایانه ای و ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیکی ) “”دارد، هرگونه انتشار رایگان و یا ترغیب و یا تبلیغ آن جزو محتوای مجرمانه ی رایانه ای میباشد.

و اما مجازات ها:

مطابق با ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیکی سه ماه تا یک سال حبس و جزای نقدی ۵ میلیون تومان است.

توضیحات:

هر كس در بستر مبادلات الكترونیكی با تكثیر، اجرا و توزیع (عرضه و نشر) مواردی كه در قانون حمایت حقوق مولفان، مصنفان و هنرمندان مصوب ۳/۹/۱۳۴۸٫ و قانون ترجمه و تكثیر كتب و نشریات و آثار صوتی مصوب ۲۶/۹/۱۳۵۲ و قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای مصوب ۴/۱۰/۱۳۷۹، منوط بر آنكه امور مذكور طبق مصوبات مجلس شورای اسلامی مجاز شمرده شود، در صورتی كه حق تصریح شده مولفان را نقض نماید به مجازات سه ماه تا یك سال حبس و جزای نقدی به میزان پنجاه میلیون (۰۰۰/۰۰۰/۵۰) ریال محكوم خواهد شد.

توجه مهم:

توجه داشته باشید هیچ جای قانون به وسعت انتشار اشاره ای نشده است. و مدیران کانال از ۱۰۰۰ عضو تا یک میلیون عضو تحت همین شرایط مورد مجازات قرار میگیرند. همچنین نیاز به هیچ اخطار و یا اطلاع رسانی برای شاکی پیشبینی نشده است.

درصورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سوال یا ابهامی داشتید، میتوانید از طریق تماس با ما در ساعات اداری سوال خود را مطرح نمایید.